Katalog produktů - Zamlžovací sytémy PROTECT-bezpečnostní mlha

Zpět

AMBO - Katalogový list list č. OESO
027
číslo strany název zařízení posuzováno
65 Zamlžovací sytémy PROTECT-bezpečnostní mlha stupeň
bezpečnosti

název výrobce: PROTECT A/S
město: DK-8260 Viby J
země: Dánsko

distributor: PROTECT Czech Republic, s.r.o.-provozovna
osoba: Jiří Štross
ulice: Děčínská 10
město: Česká Lípa
PSČ: 470 01
tel-fax: 481 121 131, 724 796 595,
e-mail: info@protectglobal.cz
URL: www.protectglobal.cz

cena:

Cena: dle aktuálního ceníku , distributor je plátce DPH

stručný popis a parametry zařízení:

Počáteční vteřiny a minuty jsou při vloupání rozhodující. Nejlepší zabezpečovací systém je ten, který zastaví zloděje dříve, než si odnese Vaše cennosti. Na rozdíl od kamer, naše bezpečnostní mlha, neboli zamlžovací systém v několika sekundách vyplní prostor hustou, bílou mlhou a tím zastaví zloděje. Zakryje vše, co přišli ukrást a proto je ideálním řešením k ochraně Vašeho majetku. Co zloděj nevidí, nemůže ukrást.

Instalováním jednoho nebo více mlhových generátorů zabráníte krádeži Vašich cenností úplně, nebo své ztráty snížíte na minimum. Ochrana bezpečnostní mlhou je také účinnou prevencí proti vandalismu. Pro použití mlhového generátoru k ochraně Vašeho majetku neexistují téměř žádné limity! PROTECTTM dokáže zabezpečit jakékoliv prostory, a to od malé kanceláře až po velká nákupní centra nebo sklady. Vytvořená mlha je zcela bezpečná a neškodná nejen vůči lidem a zvířatům, ale nepoškodí žádné elektronické a další vybavení.

FOQUS - mlhový generátor pro  malé prostory do 25 , například malé kanceláře, serverové místnosti, obývací pokoje, předsíně nebo jiné typy malých místností.

QUMULUS - mlhový generátor určený do domácností nebo kanceláří. Dokáže však pokrýt jakýkoliv prostor. Vytvoří až 400 m3 za 60 sekund.

PROTECT 600i - pro prostory, jako jsou kanceláře, malé obchody nebo domácnosti. Vytvoří až 700 m3 bezpečnostní mlhy za 60 sekund.

PROTECT 1100i pro prostory, jako jsou velké kanceláře a obchody, supermarkety nebo sklady. Vytvoří až 1300 m3 bezpečnostní mlhy za 60 sekund.PROTECT 2200i pro prostory, jako jsou velké sklady nebo nákupní centraVytvoří až 2875 m3 bezpečnostní mlhy za 70 sekund.