Katalog produktů - Digitální systém veřejného ozvučení a evakuačního rozhlasu Praesideo

Zpět

AMBO - Katalogový list list č. OESO
015
číslo strany název zařízení posuzováno
64 Digitální systém veřejného ozvučení a evakuačního rozhlasu Praesideo stupeň
bezpečnosti

název výrobce: BOSCH Security Systems
město: Breda - Eidhoven
země: Nizozemí

distributor: Robert Bosch odbytová s.r.o.
osoba: Jakub Šimáček
ulice: Pod Višňovkou 1661/35
město: Praha
PSČ: 14000
tel-fax: 261 300 607
e-mail: jakub.simacek@cz.bosch.com
URL: www.boschsecurity.cz

cena:

podle aktuálního ceníku (distributor je plátce DPH)

stručný popis a parametry zařízení:

 Světově první, plně digitální systém veřejného ozvučení a evakuačníhorozhlasu, který přináší inovativní řešení s prověřenou spolehlivostí.

 Vyvinut v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními normami pro evakuační rozhlas, v souladu s evropskou normou EN 60849 a EN 54-16, rsp. českou verzí evropské normy, která má status české tevhnické normy ČSN EN 54-16.

Veškeré zpracování zvuku a řídící funkce odehrávají na digitální úrovni, tzn. Praesideo může nabídnout výrazně lepší kvalitu zvuku a celkově vyšší funkčnost, především zmiňovanými normami požadovaný neustálý elektronick ý dohled nad všemi komponenty systému.

 K dosažení špičkových parametrů přispívá rovněž použití jednoho typu propojovacího kabelu s optickými vlákny.

 Jednotlivé komponenty systému mohou být uspořádány do uzavřené smyčky, takže pokud dojde např. k přerušení systémového kabelu, neovlivní to funkci systému; tok informací - například evakuační hlášení spuš- těné systémem EZS/EPS či hlášení z mikrofonního pultu - klidně pokračuje opačnou stranou. Díky možné decentralizaci je navíc systém Preasideo použitelný v rozsáhlých aplikacích.

 Digitální řešení díky použité webové technologii umožňuje utorizovaným uživatelům také dálkovou diagnostiku - tedy přístup k systému a jeho monitorování z libovolného místa objektu nebo mimo něj. Konfiguraci nebo rekonfiguraci systému lze provádět snadno a rychle z počítače připojeného do lokální sítě se spuštěným standardním internetovým prohlížečem.

Katalog, ceník, seznam autorizovaných distributorů jsou k dispozici na vyžádání.